Pole golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club oferuje swoim gościom Driving Range i pole golfowe, które są integralną częścią centrum sportowego.

Tereny golfowe oraz przestrzeń eventowa są idealne do organizacji konkursów, turniejów i pikników golfowych.

To miejsce dedykowane jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, zapewniając im opiekę trenerską. Osoby, które jeszcze nie grały w golfa, mogą skorzystać z lekcji nauki gry w ramach Akademii Golfa.

Ponadto, hotel prowadzi kursy na „Zieloną Kartę”, czyli tzw. golfowe prawo jazdy.

ZAPISZ SIĘ DO GOLF ACADEMY
Dla gości indywidualnych
Dla grup zorganizowanych
Kursy o różnym stopniu zaawansowania

Przemyślany projekt

Pole golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wyjątkowy projekt. Dzięki wykorzystaniu podłoża piaskowego stworzyliśmy miejsce gwarantujące wspaniałe warunki gry. Projektanci Ford Golf Design Group, pracując nad każdym z elementów pola, czerpali inspirację ze znanych pól golfowych z Wysp Brytyjskich.

Dojrzałe pole

Głównym zamysłem projektantów było stworzenie iluzji dojrzałego pola już od momentu jego otwarcia. Specyficzna roślinność, precyzyjnie kreowane roughy i przeszkody wodne sprawiają, że zdecydowany i uważny gracz zostanie nagrodzony, nieuważny zaś bezlitośnie będzie wpadał w pułapki zastawione przez projektantów.

Atrakcja na najwyższym poziomie

Profesjonalne pole golfowe

Gra na polu to jednak przede wszystkim przyjemność dla każdego grającego – doświadczonego, jak i początkującego. Początkujący golfiści mogą korzystać z fachowej rady. A wszystko to ok. 30 km od Warszawy.

Członkostwo w klubie

Dołącz do naszego Klubu!

Członkostwo uprawnia do nieograniczonego prawa do gry na 18-dołkowym polu golfowym oraz 3-dołkowej akademii golfa, pierwszeństwa w udziale w turniejach klubowych zgodnie z przyjętym regulaminem pola golfowego, specjalnych cen za udział w turniejach oraz wielu specjalnych cen i rabatów na usługi na polu golfowym.

Kontakt:
+48 663 404 805
recepcja@sobieniekrolewskie.pl

Oferta Sobienie Golf Academy

W naszej akademii każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy szeroki zakres usług dla golfistów na każdym poziomie zaawansowania.

Dla początkujących: Doskonalenie umiejętności:
  • Pierwszy krok
  • Zielona Karta – Kurs Grupowy
  • Zielona Karta – Kurs
  • Indywidualny Beginners Club
  • Sobienie Junior Golf Team
  • Ladies Club
  • Elite Club
  • Lekcje Indywidualne