Hotel Sobienie Królewskie pod Warszawą to wymarzone miejsce na organizację ekskluzywnego przyjęcia weselnego Państwa marzeń.

Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

W naszym Pałacu poczujecie się Państwo wyjątkowo. Piękne i eleganckie wnętrza, wykwintna kuchnia oraz profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę przyjęcia i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par.

Organizowane przez nas przyjęcia weselne w pałacu zapadną w pamięć na długie lata zarówno gościom, jak i Państwu Młodym.

Marek Czekirda
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
+48 500 624 765
m.czekirda@sobieniekrolewskie.pl

______________________________

Dominika Dąbrowska
Event Manager
+48 605 900 650
d.dabrowska@sobieniekrolewskie.pl

______________________________

Diana Szymańska
Event Manager
+48 502 904 179
d.szymanska@sobieniekrolewskie.pl

Ślub w plenerze pod Warszawą

Ślub jak z bajki

Ślub w plenerze może być spełnieniem pragnienia z dzieciństwa czy młodości, może być spełnieniem marzenia pary młodej, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię… i powierzyć organizację spełniania tych marzeń osobom, które zaradzą nawet nieudanej pogodzie…

Znajdziemy dla Was urzędnika stanu cywilnego, który zgodzi się udzielić wam ślubu w plenerze, szczegółowo zajmiemy się organizacją takiego przedsięwzięcia.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć wszystkie możliwe opcje, wybierając najbardziej odpowiadającą młodej parze.

Komunie

Wyjątkowe, rodzinne wydarzenie jakim jest Pierwsza Komunia Święta zasługuje na profesjonalną i komfortową oprawę – tak, aby wszyscy goście mogli razem z dzieckiem przeżywać to wielkie wydarzenie.

W naszym Pałacu odnajdą Państwo spokój i niezapomnianą atmosferę, a całe przyjęcie zostanie zorganizowane zgodnie z Państwa preferencjami.

Mając również świadomość tego, że Pierwsza Komunia to święto dla dzieci, w naszym Pałacu czekają na nie rozmaite atrakcje.

Pobierz ofertę

Chrzciny

Organizacja chrzcin to bardzo ważne wydarzenie dla małego dziecka oraz najbliższej rodziny.

Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę przyjęcia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych – zarówno kameralnych bankietów rodzinnych, jak i wystawnych przyjęć dla nawet 300 zaproszonych gości. Jesteśmy w stanie zapewnić organizację i obsługę przyjęcia zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

Pobierz ofertę

Urodziny, rocznice, jubileusze

Chcesz zorganizować eleganckie, kameralne przyjęcie pod Warszawą? A może marzy ci się huczna impreza urodzinowa?

Celebruj rocznicę, urodziny lub inną specjalną okazję w Hotelu Sobienie Królewskie.

Zorganizujemy każde wydarzenie, pomożemy z wyborem menu, dekoracji, tortu, kwiatów.

Przyjęcia okolicznościowe pod Warszawą jeszcze nigdy nie były tak niezwykłe!

Oferty specjalne

See all