Hotel Sobienie Królewskie mieści się w odrestaurowanym pałacu szlacheckim wybudowanym na przełomie wieków, około roku 1880.

Wnętrza hotelu zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz elegancją.

Całość została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową.

Zapoznaj się z regulaminem naszego hotelu;

Kompleks pałacowy zlokalizowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, składa się z 6-ciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości.

Sąsiedztwo 9 hektarowego parku stwarza znakomite warunki na wymarzony wypoczynek.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Lokalizacja 35 km od Warszawy
Wyśmienita kuchnia
Kameralne SPA

Pokoje i apartamenty

Hotel Sobienie Królewskie oferuje 150 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddajemy 64 pokoje zlokalizowane zarówno w Pałacu (budynek główny), jak i w Wozowni (budynek sąsiadujący z Pałacem).

W aranżacji wnętrz połączono nowoczesność ze stylowymi meblami i niepowtarzalnymi detalami, co sprawia, że nasi Goście czują się komfortowo i przytulnie. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, aby sprzyjać zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy.

Centrum konferencyjne pod Warszawą

Dla biznesu

Do dyspozycji Gości oddajemy 8 sal konferencyjnych (w tym 6 sal w kompleksie pałacowym i 2 sale na polu golfowym), idealnych na organizację małych spotkań biznesowych jak również większych sympozjów czy imprez szkoleniowo- integracyjnych.

Przyjęcia weselne i okolicznościowe

Hotel Sobienie Królewskie pod Warszawą to wymarzone miejsce na organizację ekskluzywnego przyjęcia weselnego Państwa marzeń. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. 

Zadbaj o pielęgnację ciała i twarzy, wybierz odprężające rytuały i kąpiele oraz sprawdź ofertę promocji specjalnych, a to wszystko zaledwie 35 km od Warszawy. 

Spa Kwiat Jabłoni zostało stworzone z myślą o Twojej potrzebie regeneracji i relaksu.

Mapa terenu hotelu

Oferty specjalne

See all