Pole golfowe

Pole golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club to wyjątkowy projekt. Dzięki wykorzystaniu podłoża piaskowego stworzyliśmy miejsce gwarantujące wspaniałe warunki gry. Projektanci Ford Golf Design Group, pracując nad każdym z elementów pola, czerpali inspirację ze znanych pól golfowych z Wysp Brytyjskich.

Głównym zamysłem projektantów było stworzenie iluzji dojrzałego pola już od momentu jego otwarcia. Mając na względzie fakt, że pole nadal się rozbudowuje – efekt ten udało się już w dużym stopniu osiągnąć. Specyficzna roślinność, precyzyjnie kreowane roughy i przeszkody wodne sprawiają, że zdecydowany i uważny gracz zostanie nagrodzony, nieuważny zaś bezlitośnie będzie wpadał w pułapki zastawione przez projektantów. Gra na polu to jednak przede wszystkim przyjemność dla każdego grającego – doświadczonego, jak i początkującego. Początkujący golfiści mogą korzystać z fachowej rady. A wszystko to ok. 30 km od Warszawy.

Co u nas znajdziesz?

W Sobieniach Królewskich gracze odnajdą duże rustykalne bunkry oraz imponujące formacje terenu zainspirowane tradycyjnymi polami golfowymi. Dzięki pofałdowanej rzeźbie terenu gra będzie niezwykle ciekawa. Na polu golfowym w Sobieniach Królewskich nie znajdą Państwo linii prostych. Sosny, brzozy oraz wrzos upiększające krajobraz nadadzą mu dojrzały wygląd i urozmaicą jego kolorystykę. Tekstura terenu i wysokie trawy (np. kostrzewa) okalające pole, wytyczą trasę gry, wskazując graczom kolejne cele. Fairwaye pokryte gęstą trawą będą wyraźnie kontrastować z otaczającą je powierzchnią porośniętą naturalną roślinnością. Greeny z miękką mietlicą będą wymagać od gracza idealnego uderzenia. Nachylenie greenów nie jest zbyt wymagające i będzie idealne dla osób preferujących śmiały styl gry. Przeszkody w postaci jezior stanowić będą wspaniałe wyzwanie strategiczne, jednak stopień ich trudności nie zniechęci graczy. Na polu golfowym w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club zaprojektowano do sześciu rodzajów tee. Pozwoli to golfistom na każdym poziomie zaawansowania czerpać przyjemność z gry. Pole będzie miało przyjazny charakter. Gra na malowniczym polu golfowym w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club będzie przeżyciem obfitującym w emocjonujące wyzwania oraz gwarantującym satysfakcję.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij