Jakub Budaj

Jakub Budaj - Senior Professional
PGA Fully Qualified Golf Professional - M2

"Zależy mi na poprawie Twojego handicapu, a dzięki 21-letniemu doświadczeniu do źródła problemów docieram bardzo szybko. Coaching bez planu jest bezużyteczny. Dlatego też zapewnię Ci jasny plan działania do poprawy swojej gry. Kiedy w pełni zaangażujesz się w naszą współpracę, to Twoje nowe sukcesy na polu golfowym są tylko kwestią czasu."

Jakub Budaj - jak sam twierdzi - pomaga golfistom rozwijać swój potencjał. Ze sportem związany od 1995 roku, wielokrotny mistrz Polski i członek kadry narodowej. Specjalizuje się w mentoringu oraz długoterminowych programach coachingowych. Wykładowca na elitarnych szkoleniach trenerskich CPD PGA Polska. Autor regularnych artykułów dla największego czasopisma w branży - Golf&Roll Magazyn. 

 

 

     

REFERENCJE

 

„Golf zmienia się bardzo dynamicznie. Zmienia go właściwie każda nowo wdrożona technologia. Jakubowi, jak mało komu, udaje się uchwycić te zmiany i dlatego uważam go za jednego z najlepszych trenerów, jakich znam.”

Andy Plummer, PGA Tour coach, ekspert od długiej gry, trener JJ Henry

 

Pasja, profesjonalizm i poświęcenie – to te właśnie cechy decydują o tym, że praca z nim to prawdziwa przyjemność.

Joanna Drużba - redaktor naczelny magazynu Golf&Roll

 

Jego dociekliwość podparta zaangażowaniem oraz wysoką etyką pracy stawia Jakuba w czołówce profesjonalistów, z jakimi przyszło mi pracować. Jego wiedza dotycząca techniki ale też i samej finezji gry jest imponująca.

James Sieckmann - PGA Tour coach, ekspert od krótkiej gry, trener Bill Haasa i Ben Crane’a

 

Jakub jest trenerem oferującym kompleksową naukę, doskonalenie: techniki, strategii oraz psychologii gry. Najbardziej cenię sobie u Kuby profesjonalne podejście, umiejętność odpowiedzi na skomplikowane pytania oraz stawianie mi wysokich wymagań.

Maksymilian Fizek - uczestnik programów coachingowych, hcp 8

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close