Alvin Lee Brasseaux

Alvin Lee Brasseaux - Senior Professional
PGA Fully Qualified Golf Professional


"Sama praktyka nie czyni doskonałym, dopiero ODPOWIEDNIA praktyka czyni mistrza! Na podstawie tej filozofii, wprowadzam proste ćwiczenia dla studentów do wykonania. Dzięki ich powtarzaniu z odpowiednią jakością, mają one szansę stać się ich stałymi umiejętnościami."

Zaczął grać w golfa w 1973 roku, przeszedł na zawodowstwo w 1993 roku w Assistant Professional Bayou Golf Club w Texas City w Texasie, USA. Do Polski przyjechał w 1995 i zajmował m.in. Stanowiska: Head Professional / Dyrektor Golf Amber Baltic Golf Club, Kołczewo, Polska, Head Professional Tower Golf Club, Zaskoczyn (Gdańsk) Polska, Trener Krajowej reprezentacji Junior Team i wiceprezydent PGA Polska. Prowadzi zajęcia dla graczy na wszystkich poziomach z wykorzystaniem pomocy szkoleniowych, które są niedrogie i przenośne, dzięki czemu mogą być używane w domu lub na driving range.

Jest tutaj, aby Państwu pomagać a w nadchodzącym sezonie będzie obecny na polu prawie codziennie. Czekam na wszystkich zainteresowanych poprawą swoich umiejętności gry w golfa a przy okazji opowie, jak z Teksasu trafiłem do Polski.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close